המלצות

ריטה יקרה!
מהרגע לעכשיו קיבלת אותי עם התקף מיגרנה קשה ביותר, חולשה, בחילות וקושי לפתוח את העיניים.
יצאתי בדילוגים!
ניכר שאת מקצועית בכל התחומים שבהם את מתעסקת ומשקיעה את כולך בטיפול.
החיבוק בסוף לא היה מספיק בשביל להעביר את כל ההערכה שלי אלייך.
ובנוסף להכל את מלאת ענווה וצניעות.
שוב תודה על ההחייאה…

איילת א.

ריטה יקרה,
הגעתי אליך עם כאבים חזקים בזרוע ימין עקב דלקת, שגרמה לי גם לכאבים חזקים וגם לקושי בהזזת היד. לאחר שאלון מקיף ובדיקת דופק, טיפלת בי  ברכות וברגישות על ידי דיקור סיני (דבר שעדיין לא התנסתי בו בעבר) חייבת לציין שהייתי נפעמת מהתוצאה המיידית, תוך כדי דיקור כבר הצלחתי להרים את היד ולחוש שינוי בעוצמת הכאב, איתרת את הבעיה בשניות ועל ידי דיקור ורפלקסולוגיה יצאתי ממש כמו חדשה. חזרתי שוב להמשך טיפול והתוצאה מדהימה. אני לא סובלת מכאב ומצליחה להזיז את הזרוע הרבה יותר ממה שהצלחתי לפני יומיים. את פשוט קוסמת !!!     

 גלית כ.

אחרי תקופה ארוכה מאוד של כאבים חזקים, סבל, פגיעה באיכות החיים אני סוף סוף מרגישה שינוי, אני מרגישה הקלה. וזה בזכותך!
בזכות המגע המדויק והנעים שלך. בזכות המקצועית שלך. בזכות ההכלה וההבנה שלך. תודה על יחס אישי וחם. כל כך שמחה שמצאתי אותך . מחכה כבר לראות אותך שוב.

תודה ❤       

מורן ד.

כשנכנסתי להריון הנוכחי הדבר שהכי פחדתי ממנו זה הבחילות האיומות שמהן סבלתי הרבה בהריון הקודם.

לשמחתי הרבה חברה המליצה לי על ריטה, הגעתי לטיפול כבר בחודש השני להריון עם בחילות וחולשה מאוד גדולה, בעזרת דיקור ורפלקסולוגיה הבחילות פחתו באופן משמעותי, והתחושה הכללית השתפרה פלאים. האמת, התמכרתי ואני ממשיכה להגיע לטיפולי תחזוקה באופן קבוע. ממליצה בחום!

ענבל ל.

ריטה,מטפלת יקרה ואהובה שלי..מה הייתי עושה בלעדייך??!!
ביום שישי הגעתי לריטה אחרי כמעט שבוע של חולשה,גודש באף וחום עולה יורד ואני עובדת ומתפקדת רגיל.ריטה עשתה לי רפלקסולוגיה ואבחנה של מצבי והסבירה שמנטלית אני לא מוכנה לחלות והסבירה את ההשלכות של מה שאני עושה לגוף שלי.
החלטתי להקשיב לעצות המקצועיות והאוהבות שלה וקמתי היום חדשה,חזקה ובריאה!!! אז מעבר להיותך מטפלת מקצועית, את בעלת יכולת מדהימה לקרוא את הצורך של הנפש,את אוהבת,חמה ואיכפתית!! תודה על מי שאת..

שי ש.

הגעתי לריטה על מנת לטפל בבעיה נקודתית, אך מהר מאוד הבנתי את עומק הידע, המקצועיות והערך הגדול שריטה נותנת למטופליה והתמכרתי.

בטיפול ברפואה סינית (דיקור) ורפלקסולוגיה היא הצליחה "לתקן" אותימכל הכיוונים.

כאבי אגן, נימול באצבעות הידיים והרגליים, כאבי גב וגם איזון רגשי. להכל מצאתי מענה מקצועי, עם המון רגישות, אינטלגנתיה, הבנה ואינטואיציה. תודה רבה ריטה אהובה!

רותם א.

יש אנשים שידעו לבחור טוב את הייעוד שלהם.. שהרגישו את זה מילדות.. שהיקום נתן להם את כל הסימנים בזמן וכיוון אותם למקום הזה שיוכלו לממש את הייעוד שלהם על הצד הכי טוב שאפשר..
ואני מתכוונת לאחת והיחידה, ריטה קורנברג המטפלת ברפואה סינית והרפלקסולוגית המדהימה שלי..כן היא שלי !!! ואני מחוברת לאישה המהממת הזאת כי היא יודעת להרגיע אותי ואת הגוף שלי בצורה נפלאה!
התקשרתי לריטה היום מפורקת לא ביום שקבענו.. וריטה הפכה עולמות וקיבלה אותי מעבר לשעות הפעילות וכרגיל החזירה אותי למצב שפוי! 
השילוב של הדיקור עם הרפלקסולוגיה עושה נפלאות לגוף! 
מיותר לציין שאני כל כך ממליצה על ריטה – זה באמת מסוג הטיפולים שאנחנו חייבות לפרגן לעצמנו וכשמדובר במטפלת כל כך רגישה נעימה מהפנטת מרגיעה מקצועית מנוסה ומיומנת זה פשוט חובה!!!
ואם אתם כבר קובעות איתה מיסרו לה ד״ש חמה ונשיקה ממני.   

רוית ש.